Wypromuj się na Marble Warsaw

Drogi Wystawco!
Targi Marble Warsaw to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Największych branżowych targach kamieniarskich w Europie Środkowo – Wschodniej – Marble Warsaw!
Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Targach dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Targach Marble Warsaw i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Największych branżowych targach kamieniarskich.
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie innowacyjne produkty i usługi? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na targi Marble Warsaw i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Marble Warsaw.
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na Największe branżowe targi kamieniarskie w Europie Centralnej z naszym zespołem! Wyślij nam listę atrakcji i ambasadorów obecnych na Twoim stoisku oraz poinformuj nas o premierach, promocjach i rabatach, które przygotowałeś na targi, a my zamieścimy to w naszych kanałach Social Media. (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: z.kencka@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz bannery

250×250


1000×1000


970×250


160×600